THE BEST SERVERS: RSHARE NEWCAMD OBOX CCCAM ABOX BY JANKHESKHAN
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek

Aller en bas

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek   Empty VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek

Message  zorba16 Mer 2 Mai - 22:41

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek   C3b7150db7b9f2ec

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek   007e731b6a32a876

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek   25234fe9eeff43daVU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek   F8be6bb5ab299628

[size=24]





VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek
VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek W zwiazku z tym ze Image Pli jakiego uzywam na ULTIMO nabral dosc pozytywnej zawartosci na dodatkach i zmianach postanowilem go udostepnic jako:[/B]
Backup Gotowiec by Grubasek (Mod). Narazie nazwe tego Backupa jako BETA

Z nowosci jakie sa zaimplementowane to:
Zmieniony Splash i Boot-Fotos zrobione przezemnie.


Click this bar to view the original image of 763x429px.

Click this bar to view the original image of 763x429px.


VTI-Panel z mozliwoscia instalacji SoftCamow i reszta zawartosci.
Szczegulnie Funkcja Backupa wybranych komponentow z Image jest bardzo przydatna.
UWAGA: plik znajdujacy sie w Katalogu pluginia VTI-Panel o nazwie packetmanager.cache czasem zostaje nadpisany co uniemozliwia instalacje SoftCamow, trzeba wtedy znajdujacy sie w tym Katalogu plik o nazwie packetmanager.cache_KOPIE wykopiowac nadac nazwe packetmanager.cache i wkopiowac spowrotem na miejsce tego wadliwego.



Ppanel w kturym jest dodatek mojej (podukcji) umozliwiajacy zmiane VFD-Skina, momentalnie sa cztery do wyboru z opisem zawartosci tychze, dwa dosc powarznie przezemnie zmienione, miedzy innymi z pokazaniem miesiaca i dnia Tygodnia Literowo (Alfabetycznie).



OpenPanel ktury zawiera czesc zawartosci z Panela kol. @gutosie dodatkowo z mojej reki podobny jak poprzednio wymieniony VFD-Skin Selektor, wybur tych samych VFD-Skinow.



Dosc sensowne moim zdaniem Pluginy miedzy innymi:
Lcd4Linux ustawiony dla Ramki Pearl.
DVD-Backup Umozliwia Skopiowanie Plyt DVD jako ISO na HD Tunera, oczywiscie musimy miec podlaczony odtwarzacz DVD-Usb
Spiner-selektor
ShoutCast z Lista Polskich i Niemieckich Stacji Radiowych.
I wiele innych.

Ze Skurek zainstalowane sa dodatkowo HD-Glass 16 ze wszystkimi Dodatkami kture znajduja sie w Katalogu Ram jego zawartosc jest w pamieci, zawiera on tez Picony i coolPicony oraz Lcd-Picony.
Jako druga dodatkowa SimpleHD by Holi.



Zainstalowany jest Glass-System-Utility kturego UCM, UniwersalCamManager jest jako standart dla SoftCamow, ustawiony pod Niebieskim.



Zainstalowane sa:
Cccam 213
Mgcamg 1.36
3 Oscamy w tym 5953, 6073, 6608 Konfigi z aktywnym DVB-Api
Oscam Ymod
Jesli ktos chcialby zainstalowac i uzywac SoftCamow z VTI-Panela to oczywiscie wtedy wylaczamy wszystko w UCM i uzywamy albo jednego albo drugiego.
Napewno Image to zawiera jeszcze jakies "niedorubki" z mojej strony (narazie nie mam czasu sie tym zajmowac) czesc jeszce z tego co dolozylem nie jest dobrze jesli wogule przetlumaczona na Polski, chodzi mi np. o Opisy VFD-Skinow w PPanelu itp. Jak ktos chce to moze przetlumaczyc i Niemieckiego na Polski, w Niemieckim jest to dosc dobrze przezemnie opisane.

/size]
zorba16
zorba16

Messages : 93
Date d'inscription : 24/04/2012

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum